Довідник з адміністрування Magento:
Magento: основи товарного обліку


Довідник з адміністрування MagentoЗМІСТ:


.: Головна сторінка

.: Знайомство з Magento

.: Magento: установка та налаштування

.: Magento: основи товарного обліку

.: Атрибути товарів в Magento

.: Податковий облік в Magento

.: Налаштування Вашого Каталога в Magento

.: Можливі варіанти доставки

.: Правила ціноутворення

.: Створення настроюваного товару

.: Створення та налаштування нового облікового запису в Magento

.: Заповнення загальної інформації в Magento

.: Прийом платежів, способи оплати в Magento

.: Багаторівневе ціноутворення в Magento

.: Порівняння товарів в Magento

.: Клієнти в Magento

.: Звіти та аналітика в Magento

.: Управління замовленнями в Magento
Magento: основи товарного обліку

Установка настройок і властивостей

Тепер, коли ви готові почати створювати товари, переконайтеся, що у вас є все, що вам необхідно. Існує одна настройка, яку треба уставити в обов'язковому порядку. Якщо ви не зробили цього раніше, то відкрийте вкладку «Система» - «Налаштування» та виберіть вкладку «Каталог». У вікні «Параметри товару», виберіть податковий клас, який буде використовуватися у вас за замовчуванням. Magento в спадному меню пропонує за замовчуванням один варіант: оподатковувані товари. Якщо ви будете продавати на вашому сайті товари, які повинні обкладатися податком, виберіть цей варіант. Податковий клас для всіх нових товарів буде автоматично встановлено як - «оподатковувані товари», що дозволить вам заощадити час, необхідний для того, щоб вручну змінювати цей параметр для кожного нового товару. Ви можете дізнатися більше про налаштування податкових ставок і податкових правил, які застосовуються залежно від податкового класу товарів, а також про створення нових податкових класів в розділі «Підготовка до продажу».

Крім установки цієї настройки, переконайтеся, що ви створили властивості та набори властивостей, які можна застосувати до ваших нових товарів. Ви не можете змінити властивості товару після того як товар був створений (хоча можна додати властивості в набір властивостей і тим самим додати їх до товару), тому переконайтеся, що у вас є правильний набір властивостей для вашого товару до створення самого товару. Для отримання додаткової інформації про властивості і наборах властивостей, вивчіть відповідні розділи в цьому розділі.

Створення простого товару

1. Перейдіть в «Каталог» - «Управління товарами».
2. У правому верхньому куті, натисніть кнопку «Додати товар».
3. Виберіть набір властивостей. Виберіть «За умовчанням», якщо ви не створили жодного набору властивостей. Це дозволить визначити, яку інформацію про товар ви можете додати. Ви можете повернутися до розділу для отримання додаткової інформації про управління наборами властивостей.
4. Виберіть простий товар.
5. Натисніть кнопку «Продовжити».
6. Введіть всю необхідну інформацію про товар. Після того як ви створили товар, ви потрапляєте на сторінку додавання інформації про товар. Поля тут можуть змінюватися залежно від набору властивостей (ви можете позбутися від поля «Вага», але додати, наприклад, поле «Мегапікселі»). Якщо ще до створення товару ви знаєте, що вам необхідно додати властивості до цього товару, то для цього є простий спосіб. Замість того щоб перейти на сторінку властивостей і створити потрібну властивість, а потім перейти на сторінку «набори властивостей» і додати цю властивість в набір, ви можете просто натиснути «Створити нову властивість» на сторінці товару.

Ця кнопка є у всіх п'яти групах за замовчуванням (вкладках), і в будь-яких групах, які Ви створили. Примітка: Не всі вкладки, відповідають групам. Групи це папки, які існують в наборі властивостей. Відкривається спливаюче вікно, яке ідентичне сторінці «Нові властивості». Коли ви введете інформацію про властивості і натиснете кнопку «Зберегти властивості», властивість буде створено, і автоматично прив'язане до набору властивостей для того товару, який ви редагуєте, в тій групі, в якій ви натиснули кнопку «Створити властивість».

Ви відразу ж побачите нову властивість в нижній частині сторінки нового товару. Якщо ви керуєте кількома сайтами або магазинами, то область дії властивості буде відображатися поруч з кожною властивістю на сторінці нового товару. Це може виглядати як - [Загальне], [сайт] або [магазин]. Йдеться про той рівень, на якому ця властивість є загальною. Наприклад, якщо у властивості "колір" область дії - це [сайт], то ви можете встановити зелений колір товару на одному веб-сайті та синій, на іншому сайті. Однак, на одному і тому ж веб-сайті, у всіх магазинах буде відображатися один і той же колір. Область дії може бути визначена для кожної властивості. Для отримання додаткової інформації з даної налаштування ви можете звернутися до розділу «Властивості».

Загальні настройки Magento

Загальні настройки
 • Назва - назва товару у тому вигляді, в якому він буде відображатися у зовнішньому інтерфейсі.
 • Опис - опис товару. Буде відображатися в основному розділі на сторінці товару.
 • Короткий опис - короткий опис характерний для даного дизайнерського оформлення. Цей опис відображатиметься у верхній частині сторінки товару, а також у списках категорій в розділі «Перегляд списків».
 • Ідентифікатор товарної позиції (ІТП) - ідентифікатор товарної позиції для конкретного товару.
  Magento використовує ІТП в якості унікального ідентифікатора для конкретного продукту в усіх магазинах і на всіх сайтах. ІТП носить загальний характер, тобто якщо ви відновите ІТП товару в одному магазині, то він буде оновлений і у всіх інших магазинах.
 • Вага - вага товару. Зазвичай використовується для розрахунку вартості доставки.
 • Вважати товар новим на період з / по - у цьому полі, введіть діапазон дат, в якому товар буде позиціонуватися, як новий товар.
 • Статус - може бути включений і відключений. У включеному стані статус відображається переважно в зовнішньому інтерфейсі.
 • URL ключ - ідентифікатор пошуку дружніх URL додає приблизний шлях URL, який може бути введений замість стандартного цільового шляху. Це корисно для пошукових машин, оскільки вони може використовувати назву товару, а не його ідентифікатор. Якщо ви залишите це поле порожнім, то воно буде автоматично об'єднано з назвою товару, при створенні даного товару. Якщо тут ви введете значення вручну, то ви не зможете використовувати інтервали в цій області.
 • Видимість. Ви можете вибрати, чи буде ваш товар відображатися на сторінці (-ах) пов'язаної з його категорією (-ями), чи буде він відображатися, коли ваш клієнт шукає подібний товар. Ви можете вибрати і також обидва варіанти одночасно або не вибирати жоден з них. Це можна використовувати для приховування певних товарів від ваших клієнтів, якщо вони пов'язані з налаштованим або складовими товарами, так що товар з'являється тільки на сторінці настроюваного або складеного товару, і не видно окремо від комплекту.
 • Дозволити подарункові сертифікати. Якщо у вас включена опція товару «Подарунковий сертифікат» на сторінці налаштувань, то ви можете дозволити Вашим клієнтам, придбати подарунковий сертифікат для конкретного товару, обравши «Так» в налаштуванні. Якщо ви виберете «Застосувати настройки», то опція «Дозволити подарункові сертифікати» буде з'являтися у вигляді випадаючого меню в системних настройках. Ця опція товару відрізняється від опції замовлення «Подарунковий сертифікат», оскільки клієнти можуть обрати різні сертифікати на кожен товар, у якого включена ця опція. Це зручно, якщо вони створюють одне замовлення, але відправляють сертифікати на різні адреси.

Ціни

Ціни
 • Ціна - вартість вашого товару, яка буде відображатися у зовнішньому інтерфейсі. Якщо у вас є ще спеціальна ціна або знижка, то той пункт буде початковою ціною.
 • Спеціальна ціна. Ви можете ввести спеціальну ціну для даного товару. У зовнішньому інтерфейсі вона буде відображатися під початковою ціною (іменованої звичайна ціна), яка буде закреслена. Спеціальна ціна виділяється червоним кольором, і іменується спеціальна ціна. Якщо ви хочете, ви можете дозволити клієнтам отримувати повідомлення про нові спеціальні ціни через RSS-канали.
 • Спеціальна ціна на період з / по - можна ввести діапазон дат, в рамках якого спеціальна ціна буде дійсна. Ця ціна буде використана автоматично, коли настане день позначений як «дата початку» і відключиться автоматично, коли настане день позначений як «дата завершення». Якщо ви залишите це поле порожнім, то спеціальна ціна буде використовуватися до тих пір, поки ви не видалите її.
 • Вартість. Вартість призначена для внутрішнього використання і не вимагає введення значення.
 • Податковий клас - це податковий клас товару, до якого даний товар буде прив'язаний. Він визначає, які податкові правила будуть використовуватися для даного товару, а отже, і податкові ставки, які будуть оплачувати ваші клієнти.
 • Багаторівнева ціна. Додаткову інформацію про багаторівневому ціноутворенні ви можете вивчити в Розділі Багаторівневе ціноутворення в Magento.

Цільова інформація

SEO-оптимізована цільова інформація контролюється звідси. Для даного товару ви можете ввести назву сторінки, цільові ключі, цільовий опис. Заголовок сторінки відображається в рядку заголовка у вікні браузера, коли цей товар вивчається клієнтом. Цільові ключові слова та опис будуть відображатися в тегу HTML джерела товару.

Зображення

Зображення

За замовчуванням, Magento вимагає призначити три типи зображень: мініатюрне, маленьке і основне. Кожне зображення займає окреме місце в зовнішньому інтерфейсі, де воно буде відображатися. При першому створенні товару, ви не будете завантажувати будь-які індивідуальні зображення. Таким чином, всі три типи зображень будуть позначені як «немає зображення». Це означає, що вони будуть використовувати загальні маркери як зображення товару.

Щоб встановити цю настройку виберіть «Система» - «Налаштування», клацніть вкладку «Каталог» у лівій колонці, а потім завантажте відповідне зображення для кожного типу зображень. Щоб додати користувача зображення до товару, натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть потрібні зображення. Зробіть це кілька разів, поки не виберете всі бажані зображення, потім натисніть кнопку «Додати файли». Зображення будуть вертикально слідувати один за одним на сторінці зображень. За замовчуванням, всі зображення, завантажені тут будуть відображатися як панель «Додаткові зображення» у зовнішньому інтерфейсі. Вона розташована під основним зображенням товару і при натисканні на будь-яке з показаних тут зображень відкриється спливаюче вікно з можливістю перегляду всіх зображень, прив'язаних до товару. В управлінні ви можете додати для кожного зображення ярлик, який буде відображатися на зображення у спливаючому вікні. Ви можете додати «Порядок сортування», який буде визначати послідовність, в якій зображення показані в розділі «Додаткові зображення» і послідовність, в якій вони проглядаються у спливаючому вікні.

Ви можете вибрати, які з цих зображень відносяться до кожного з трьох типів зображень, вибравши перемикач у відповідній колонці (тільки одне зображення може мініатюрним, тільки одне зображення може бути маленьким, і тільки одне зображення може бути основним.) Розмір зображення змінюється автоматично в залежності від типу зображення.

Однак з основним зображенням все трохи інакше. Воно відображається на видному місці на сторінці товару. Його розмір буде змінений відповідно до вікна зображення. Однак, якщо основне зображення більше, ніж це вікно, ваші клієнти будуть мати можливість збільшити зображення, двічі клацнувши на зображенні так, щоб воно показувало зображення цілком в певному масштабі поза вихідне вікно зображення. Якщо ви хочете, щоб зображення тільки відповідало одному з трьох типів зображень, але не показувалося в розділі «Додаткові зображення», ви вибрати опцію «Виключити». Щоб видалити зображення виберіть опцію «Видалити» перед збереженням змін. На додаток до цих функцій, Magento дозволяє додавати власні водяні знаки на зображення на своєму сайті, щоб перешкодити відвідувачам робити небажані копії. Якщо ви хочете додати водяні знаки, виберіть «Система» - «Налаштування» та відкрийте вкладку «Дизайн» в лівій колонці. Для кожного типу зображення, ви можете завантажити окремі файли із зображеннями, які будуть використовуватися в якості водяного знака, визначити розмір водяного знака, а також визначити місце, в якому він буде розташовуватися на вашому зображенні товару.

Дизайн

В описаному нижче розділі Атрибути товарів в Magento представлено більше інформації про налаштування дизайну.

Реєстр

Параметри реєстру можуть бути налаштовані індивідуально для кожного товару, проте існує кілька дуже важливих загальних налаштувань параметрів. Крім того, багато індивідуальних параметрів товару можна налаштувати на використання значення за замовчуванням (загальні параметри). Таким чином, слід розібратися в параметрах товару і загальних параметрах. Для отримання більш детальної інформації, вивчіть розділ про управління асортиментом в цьому розділі.

Сайти

Сайти

Якщо ви керуєте кількома веб-сайтами, то ви можете вибрати сайти, до яких буде прив'язаний даний товар, поставивши галочку поруч з тими сайтами, на яких даний товар повинен бути доступний. Кожен веб-сайт буде відображатися тут з усіма прикріпленими до нього магазинами, так що ви будете знати, який саме сайт ви переглядаєте.

Категорії

Сайти

На цій вкладці відображається загальний список категорій, поряд з кожною назвою категорії можна поставити прапорець. Установка прапорця прикріпить даний товар до певної категорії, і ви можете вибрати стільки категорій скільки хочете. Для того, щоб категорії відображались на головній сторінці ви повинні переконатися, що товар доданий у категорію в кореневому каталозі. Якщо ви ще не створили нову категорію в кореневому каталозі, то зробіть це зараз.

Супутні товари / дорожчі версії товарів / додаткові товари

Кожна з цих вкладок містить список товарів, з якого ви можете вибрати товари в вашому магазині, до яких ви б хотіли прикріпити більш дорогі версії товарів або додаткові товари.

Сповіщення про товари

Сповіщення про товари

Якщо у вас включено одне або обидва оповіщення, ця вкладка з'явиться, показуючи списки всіх абонентів, яким буде надіслано повідомлення про ціни або асортимент. Обидва списки показують ім'я, адресу, дату коли абоненти підписалися на отримання цього сповіщення, час, коли було надіслано останнє повідомлення, і кількість відправлених повідомлень. Для оповіщення про ціну, існує додатковий стовпець. Для кожного абонента, це показана ціна товару на момент підписки. Сюди входять і спеціальні ціни.

Властивості замовлень

Сповіщення про товари

Якщо ви додали які-небудь прості властивості замовлень, то переконаєтеся, що вони встановлені вірно. Вони можуть бути розкидані по всіх існуючих вкладках, або ви можете створити нові вкладки і помістити ці властивості. Все залежить від налаштування вашого набору властивостей. У цьому випадку, прості властивості товару «піджак» у новій вкладці будуть називатися називається «властивості піджака». Всі ці вкладки з'являються при створенні нового товару. При натисканні кнопки «Зберегти і продовжити зміни», ви побачите три нові вкладки в лівій колонці.

Відгуки про товари

Ви побачите список всіх відгуків про даний товар.

Далі: Атрибути товарів в Magento

Назад: Magento: установка та налаштування


При використанні матеріалів обов'язкове посилання на сайт prekrasnakraina.com


Copyright © 2011 Varien
Copyright © 2011
http://www.prekrasnakraina.com

 All rights reserved worldwide