Довідник з адміністрування Magento:
Податковий облік в Magento


Довідник з адміністрування MagentoЗМІСТ:


.: Головна сторінка

.: Знайомство з Magento

.: Magento: установка та налаштування

.: Magento: основи товарного обліку

.: Атрибути товарів в Magento

.: Податковий облік в Magento

.: Налаштування Вашого Каталога в Magento

.: Можливі варіанти доставки

.: Правила ціноутворення

.: Створення настроюваного товару

.: Створення та налаштування нового облікового запису в Magento

.: Заповнення загальної інформації в Magento

.: Прийом платежів, способи оплати в Magento

.: Багаторівневе ціноутворення в Magento

.: Порівняння товарів в Magento

.: Клієнти в Magento

.: Звіти та аналітика в Magento

.: Управління замовленнями в Magento
Податковий облік в Magento

Magento дозволяє здійснювати повний контроль над податковими ставками у вашому магазині, починаючи від єдиної ставки в межах цілого штату і закінчуючи ставками, який диференціюються залежно від індексу. Термін «податкова ставка» за визначенням Magento використовується для опису до 5ти індивідуальних податкових ставок, які будуть застосовані до різних комбінацій податкових груп замовника і податкових груп товарів, коли ви створюєте свої власні податкові правила. Ці податкові деталі будуть більш детально описані нижче. Для того, щоб визначити податкові ставки в поле навігації зайдіть в меню Продажі - Податки - Управління податковими ставками і виберіть «Додати Нову Податкову Ставку [Add New Tax Rate]».

  • Країна [Country] - спочатку виберете країну, до якої належить дана фрахтова ставка. Magento визначає відповідну податкову ставку шляхом зіставлення країни, в якій знаходиться замовник з податковою ставкою, що діє всередині країни. Наприклад, якщо ви обираєте Сполучені Штати із загального списку, всі замовники, адреса доставки для яких США, отримають податок, розрахований на підставі цієї податкової ставки.
  • Штат [State] - Якщо податкові ставки усередині країни відрізняються по штатах, то ви можете вказати штат, використовуючи меню, що розкривається. За замовчуванням буде обрана "*". Це означає, що дана податкова ставка буде застосовувати до всіх замовників в даній країні в незалежності від штату, в якому вони знаходяться. Для більшості країн меню, що розкривається буде неактивно, таким чином ви не зможете вказати штат. Є 6 країн - Австрія, Канада, Німеччина, Іспанія, Швейцарія та США, - для яких буде надана можливість вибору штату. Якщо ви вже створили Податкову ставку для США з «*» на рівні штату, то це буде стандартна Податкова ставка, застосовна для всіх замовників у США. Тим не менш, ви можете тепер створити нову Податкову ставку і вибрати Каліфорнію як штат. Тоді до всіх замовлень, які будуть відвантажуватися в США, буде застосовуватися стандартна Податкова ставка, за винятком замовлень, які будуть відвантажуватися в Каліфорнії, в останньому випадку буде використовуватися особлива Податкова ставка. Ви можете створити Податкові ставки для кожного штату, які будуть відрізнятися від стандартної ставки Податкової США.
  • Поштовий індекс [Zip / Post Code] - Якщо в країні або штаті податкові ставки розрізняються по поштових індексах, то в це поле ви можете ввести поштовий індекс. Примітка: Ви можете вказати індекс, навіть якщо ви не визначали штат. За замовчуванням це поле буде мати «*». Це означає, що ця Податкова ставка буде застосовуватися до всіх замовників з даної країни або штату, в незалежності від поштового індексу. Тому, для всіх замовників, для яких товари відвантажуються до Каліфорнії, застосовуватиме стандартна Податкова ставка для Каліфорнії. Проте, якщо для області з індексом 90064 застосовуються податкові ставки відмінні від інших областей в Каліфорнії, то вам потрібно буде створити ще одну Податкову ставку для Каліфорнії і вказати там поштовий індекс 90064. Тепер до всіх замовлень, що відвантажуються до Каліфорнії, буде застосовуватися стандартна Податкова ставка, за винятком області з індексом 90064, в останньому випадку буде застосовуватися особлива Податкова ставка. Ви можете створити Податкову ставку для кожного поштового індексу, які будуть відрізнятися від стандартної ставки Податкової в Каліфорнії.
  • Ставка 1-5 [Rate 1-5] - Тут ви можете визначити, до якого регіону ця Податкова ставка буде застосовуватися. У вас є можливість визначити до 5ти різних Податкових ставок. Податкова ставка застосовується на рівні товарної одиниці, оскільки вона може відрізнятися в залежності від податкової групи товару кожної з них. Вона буде розраховуватися як відсоток від ціни за одиницю товару. Magento вибере, яку з 5ти податкових ставок застосувати до товарної одиниці на підставі місця розташування певного вище і яка ставка визначена в Податкових Правилах. Наприклад, для стандартної Каліфорнійської ставки ви можете визначити Ставку 1 як 8% і Ставку 2 як 4%, а Ставку 3 як 2%. Для поштового індексу 90064, ви можете визначити Ставку 1 як 9%, і Ставку 2 як 4,5%, а Ставку 3 як 2,25%.
Податковий облік

Якщо ви зайдете в меню Продажі - Податок - Завантажити / Вивантажити Податкові ставки [Sales -> Tax -> Import / Export Tax rates], то зможете створити набір нових податкових ставок. Ви можете завантажити файл (з розширенням .сsv), що містить колонки для Країни, штат, поштовий індекс і колонку для кожної Ставки. Перш за все ви повинні Знайти файл, потім натиснути «Завантажити Податкові ставки [Import Tax Rates]». Це особливо корисно, якщо у вас багато різних регіонів, для яких ви повинні створити різні Податкові ставки, оскільки це більш ефективно, ніж створювати кожну Податкову ставок окремо. На цій сторінці ви можете також використовувати функцію вивантаження «Податкових ставок [Export Tax Rates]», яка буде зроблена в файл з розширенням .Csv і міститиме список всіх збережених Податкових ставок. Це особливо зручно при первісному створенні Податкових ставок, оскільки ви можете вивантажити порожній формат .Csv, заповнити його вручну, зберегти і потім завантажити цей же самий файл.

набір нових податкових ставок

Податкові Групи [Tax Classes]

У сукупності з Податковими ставками, Податкові групи визначають Податкові правила. Існує два види Податкових груп: Замовник і Товар. Кожен вид може бути створений просто шляхом створення назви. Податкові групи замовника будуть тоді прив'язані до окремих замовників, а Податкові групи товару будуть прив'язані до окремих товарів. Magento визначить, яку податкову ставку (1-5) застосувати для кожної товарної одиниці в Замовленні на підставі поєднання Податкової групи по конкретному замовнику і Податкової групи по конкретному товару в Податкових правилах.

Податкові групи замовника [Customer Tax Classes]

Податкові групи розподіляються по Замовникам шляхом належності їх до конкретних Груп Замовників. За замовчуванням Magento буде включати в себе одну Групу Замовників: Роздрібні. Ця Податкова група буде прив'язана за замовчуванням до двох Груп Замовників: Основна і Не зареєстровані. Якщо вам знадобляться різні Податкові правила, які будуть застосовуватися для Оптових покупців, то вам потрібно буде створити нову Податкову групу для замовників:

1. Щоб визначити Податковий клас з замовнику пройдіть в меню «Продажі - Податок - Податкові групи по замовниках [Sales-> Tax-> Product Tax Classes]».

2. Натисніть «Додати новий» [Add New] у правому верхньому кутку сторінки.

3. Введіть «Назва Групи [Class Name]» (в даному випадку, Оптовий замовник).

4. Натисніть «Зберегти Групу» [Save Class].

Податковий клас

Податкові групи по товарах [Product Tax Classes]

Податкові групи по товарах пов'язані з Товарами. За замовчуванням Magento буде включати в себе одну Податкову групу по товарах: Оподатковувані товари. Якщо у вас різні Податкові правила, які будуть застосовані до Одягу, вам потрібно буде створити нову Групу податків на товари. Ви можете створити всі нові товари за умовчанням в Групі податків на товари, яку ви виберете шляхом переходу в меню Система - Формування, виділяючи вкладку Каталог і вибираючи ту Групу податків на товари з розкривного вниз меню з уже встановленими за замовчуванням Податковими групами.

1. Щоб визначити Податкові групи товарів, пройдіть в меню Продажі - Податок- Податкові групи товарів.

2. Натисніть «Додати новий» [Add New] у правому верхньому кутку сторінки.

3. Введіть «Назва Групи» [Class Name] (в даному випадку, Одяг).

4. Натисніть «Зберегти Групу» [Save Class].

Примітка: Якщо ви хочете встановити податок на перевезення вантажу, то вам потрібно створити окрему Податкову групу товарів, щоб сформувати податок на перевезення вантажу. Magento визначає перевезення, як окрему товарну одиницю в Замовленні, тому вона повинна бути співвіднесена з Податковою групою товарів. Ви можете включити її в одну і тих Податкових груп, які ви використовуєте для своїх товарів або створити нову, яка буде використовуватися тільки для податку на перевезення вантажу. Це може бути зроблено таким чином: Система - Формування, натисніть на вкладку «Продажі» і виберете Податкову групу з розкривного меню «Податкова група для перевезення» [Tax Class for Shipping]. Якщо ви виберете «None», перевезення не буде обкладатися податком. Якщо ви виберете будь-яке значення, то ставки будуть вважатися на підставі ваших Податкових Правил, як для будь-якій торговельній одиниці в Замовленні.

Податкові правила [Tax Rules]

Тепер після того як ви встановили свої Податкові ставки та Групи, можна визначати свої Податкові правила. Якщо вам потрібно мати різні податкові ставки для різних сполучень Податкових класів замовників і Податкові класи товарів, ви можете визначити Податкове правило для кожного випадку. Давайте перш за все визначимо для найбільш поширеного випадку: Роздрібні замовники купують Оподатковувані товари. Ось для чого створена Ставка 1.

1. Зайдіть в меню Продажі – Податок - Управління податковими ставками [Sales – Tax - Manage Tax Rules].

2. Натисніть «Додати нове Податкове правило» [Add new Tax Rule] в правій верхній частині сторінки.

3. Виберіть «Податкову групу замовника» [Customer Tax Class] (в нашому випадку це Роздрібний замовник).

4. Виберіть «Податкову групу товару» [Product Tax Class] (для нашого випадку це Оподатковувані товари).

5. Виберіть «Податкову ставку» [Tax Rate] (в нашому випадку це Ставка 1 [Rate 1]).

6. Натисніть «Зберегти Правило» [Save Rule].

Тепер, щоразу як Роздрібний замовник буде купувати Оподатковувані товари, вони будуть обкладатися ставкою визначеною у Ставці 1. Замовники, які розташовані в області з поштовим індексом 90064 будуть обкладатися ставкою в 9% від ціни за одиницю товару. Замовники з іншої частини Каліфорнії будуть обкладатися ставкою в 8% від ціни за одиницю товару.

Для Оптових замовників проте податок вдвічі менше, ніж для Роздрібних замовників. Тому вам потрібно буде створити нове Податкове правило. Виберіть Оптового замовника в Податковій групі для замовників і Ставку 2 (яка вдвічі менша, ніж Ставка 1) у спадному меню «Податкова ставка». Тепер кожного разу як Оптовий замовник буде купувати Оподатковуваний товар, до нього буде застосовувати ставка, обумовлена Ставкою 2.

Замовники з області з поштовим індексом 90064 обкладатимуться податковою ставкою в 4,5% від ціни за одиницю товару. Замовники з іншої частини Каліфорнії будуть обкладатися ставкою в 4% від ціни за одиницю товару.

Існує виключення до випадку, в якому визначалося перше Податкове правило. Одяг може обкладатися ставкою вдвічі меншою, ніж ставка на Оподатковувані товари. Тому вам потрібно буде створити інше нове Податкове Правило. Залиште Податкову групу замовника як Роздрібний замовник, але виберіть Одяг у спадному меню «Податкова група» товарів і Ставку 2 (яка вдвічі менше, ніж Ставка 1) у спадному меню «Податкова ставка». Тепер, щоразу як Роздрібний замовник буде купувати Одяг, вони будуть обкладатися ставкою визначеною у Ставці 2. Замовники з області з поштовим індексом 90064 обкладатимуться податковою ставкою в 4,5% від ціни за одиницю товару. Замовники з іншої частини Каліфорнії будуть обкладатися ставкою в 4% від ціни за одиницю товару.

Але що якщо Оптовий Замовник купує Одяг? Вони повинні тоді обкладатися ставкою вдвічі менше, ніж ставка, визначена в другому і третьому випадках, що складає чверть ставки, визначеної для першого випадку. Створіть нове Податкове правило. Виберіть Оптового замовника в Податковій групі для замовників, Одяг у спадному меню «Податкова група» товарів і Ставку 3 (яка складає чверть від Ставки 1) у спадному меню Податкова ставка. Тепер кожного разу як Оптовий замовник буде купувати Одяг, до нього буде застосовувати ставка, обумовлена Ставкою 3. Замовники з області з поштовим індексом 90064 обкладатимуться податковою ставкою в 2,25% від ціни за одиницю товару. Замовники з іншої частини Каліфорнії будуть обкладатися ставкою в 2% від ціни за одиницю товару.

Податкові правила

Далі: Налаштування Вашого Каталога в Magento

Назад: Атрибути товарів в Magento


При використанні матеріалів обов'язкове посилання на сайт prekrasnakraina.com


Copyright © 2011 Varien
Copyright © 2011
http://www.prekrasnakraina.com

 All rights reserved worldwide