Довідник з адміністрування Magento:
Magento: Можливі варіанти доставки [Shipping Options]


Довідник з адміністрування MagentoЗМІСТ:


.: Головна сторінка

.: Знайомство з Magento

.: Magento: установка та налаштування

.: Magento: основи товарного обліку

.: Атрибути товарів в Magento

.: Податковий облік в Magento

.: Налаштування Вашого Каталога в Magento

.: Можливі варіанти доставки

.: Правила ціноутворення

.: Створення настроюваного товару

.: Створення та налаштування нового облікового запису в Magento

.: Заповнення загальної інформації в Magento

.: Прийом платежів, способи оплати в Magento

.: Багаторівневе ціноутворення в Magento

.: Порівняння товарів в Magento

.: Клієнти в Magento

.: Звіти та аналітика в Magento

.: Управління замовленнями в Magento
Можливі варіанти доставки

Установки для доставки товару [Shipping Settings]

Сформувати Установки з перевезення товару можна наступним способом: «Система – Формування» і вибрати вкладку «Настройки» для перевезення в лівій колонці.

Походження товару [Origin]

Введіть Країну, Регіон / штат, поштовий індекс і Місто [Country, Region / State, ZIP / Postal Code, and City], звідки вантажі будуть відправлені (наприклад, місце розташування вашої компанії і / або складу). Це значення буде половиною рівняння, використовуваного для розрахунку ставок на перевезення для іноземних служб з доставки товару (UPS, USPS, FedEx і DHL). Іншою частиною рівняння буде адреса замовника, на який доставляється товар. Додатково, якщо ви хочете, щоб податок вважався в замовленні на підставі Місця відвантаження (яке ви можете задати у вкладці Продажі), Magento буде використати адресу з цих полів, що позначають Походження товару.

Можливі варіанти [Options]

  • Дозволити доставку на кілька адрес [Allow Shipping to multiple Addresses] - якщо ви вибираєте «Ні», то ваші замовники можуть ввести тільки одну адресу доставки на Замовлення, куди всі товарні одиниці Замовлення будуть відвантажені. Якщо ви вибираєте «Так», то ваші замовники будуть мати можливість отримати доставку на кілька адрес. Посилання з назвою як «Перевірка з декількома адресами» [Checkout with Multiple Addresses] з'явиться в «кошику» нижче звичайної кнопки «Приступити до перевірки» [Proceed to Checkout button]. Для того, щоб використовувати даний метод перевірки, ваші замовники повинні бути зареєстровані в системі, навіть якщо ви дозволили гостьову перевірку. Після цієї сторінки кожна частина кожної товарної позиції буде розділена. Ваші замовники зможуть задати певну кількість для кожного товару в списку, видалити будь-який товар і так само вибрати адресу для кожного товару (або додати нову адресу, якщо він ще не був збережений в їх адресній книзі).
    кілька адрес
    Спосіб перевезення так само може бути різним для кожної адреси.
    Спосіб перевезення
  • Максимальна кількість дозволена для доставки на кілька адрес [Maximum Qty allowed for shipping to multiple addresses] - Ви можете визначити максимальну кількість, яку замовник може ввести в поле «Кількість» [Qty] для кожної товарної позиції. При натисканні кнопки "Оновити кількість і адресу» [Update Qty & Addresses] кількість поділяється таким чином, що з'являється окрема строчка для кожної товарної позиції. Введення обмеження для цієї кількості не дозволить замовнику ввести занадто велике значення, таке як 1 000 000, що швидше за все призведе до закінчення часу очікування сервера.
    Коли створення Замовлення з декількома адресами доставки закінчено, то він автоматично розділиться на кілька Замовлень. Буде одне замовлення для кожної адреси доставки, і так само ваш замовник отримає окремі повідомлення на пошту для кожної адреси доставки. Це через те, що з точки зору управління у Замовлення може бути тільки одна адреса доставки. Через те, що Замовлення діляться, управління для кожного Замовлення здійснюється за таким же принципом як і для звичайного Замовлення. За більш докладною інформацією з управління Замовленнями і виконанням Замовлень звертайтеся до Глави Управління Замовленнями [Managing Orders].

Способи перевезення товару [Shipping Methods]

Сформувати Способи перевезення товару можна наступним способом: Система - Формування і вибрати вкладку Настройки для перевезення в лівій колонці.

Єдина фіксована ставка [Flat Rate]

Єдина фіксована ставка

Далі: Правила ціноутворення

Назад: Налаштування Вашого Каталога в Magento


При використанні матеріалів обов'язкове посилання на сайт prekrasnakraina.com


Copyright © 2011 Varien
Copyright © 2011
http://www.prekrasnakraina.com

 All rights reserved worldwide